Monday, 11 February 2019

Winter tags

Hey, I really like winter and I decided not to say goodbye to it in my works yet. I made this project for Studio75. To create more interesting base I combined two tags from Woodouts in different sizes and beautiful paper from Violet Love collection. It can be also an unusual Valentine's Day gift - I added little red heart.

Mimo, ze z niecierpliwością wyczekuję wiosny, to bardzo lubię zimę i postanowiłam jeszcze sie z nią nie zegnać w moich pracach. Dla Studio75 przygotowałam projekt na dwóch grubych tagach MDF od Woodouts, które przykleiłam jeden na drugi. Bardzo je polecam do mediowych prac! Wybrałam piękny papier ze strukturą drewna - kolekcja Violet Love. Supplies:

Plaster miodu - 146x116mmGESSO WHITE 150 mlPENTART-PASTA ÅšNIEG 50ml Klej magic z aplikatorem   Violet love 04  ÅšwiÄ…teczny prezent 05Tag2 9x20 cm Tag1 7,5 x 15 cmMINI KLAMERKI DREWNIANE 2,5 CM, 40 SZT. 

challenges:


I used clear gesso and white acrylicc ink7 comments:

 1. Rewelacja! I niech ktoś powie, że zima jest nudna ;)

  ReplyDelete
 2. zima jest świetna, bo można robić projekty z zimowymi zwierzakami i śniegiem i szyszkami i reniferami !

  ReplyDelete
 3. Rewelacyjny zimowy projekt, pełen cieszących oko szczegółów! Do tego przesłodka wiewióreczka i to serce - niby niepotrzebne, a jednak doskonale sprawdziło się w roli wisienki na torcie:) Cieszę się, że bawisz się z nami na blogu egoCraft:)

  ReplyDelete
 4. Thank you for playing along with us at 13arts as well....

  ReplyDelete
 5. Absolutely stunning. Love this tag. Thank you for joining us at 13arts.

  ReplyDelete
 6. Piękny tag, dziękujemy za udział w wyzwaniu 13 Arts.

  ReplyDelete
 7. Very beautiful! Love all the texture! Thank you for joining us at 13@rts challenge!

  ReplyDelete

Thank you for your comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...