Thursday, 7 February 2019

Remember where you come from

Hello crafty souls, I'm so happy to show you my work that I've made a while ago. I created a composition with a touch of mixed media on the glass. I decided to alter this wooden frame with gloss surface inside. It was the first time for me with such experiment and I must admit that I like the final effect. What do you think? :)


 Witajcie, dziś chcę wam pokazać pracę, która przygotowałam juz jakiś czas temu. Stworzyłam kompozycję na błyszczącej przezroczystej powierzchni. Jak widzicie, zdecydowałam się na odnowienie starej drewnianej ramki nie pozbywając się szklanego środka. Uznałam to za świetną okazję do poeksperymentowania i muszę przyznać, ze jestem całkiem zadowolona z efektów, jakie tutaj uzyskałam.In this project I used A.B. Studio stamps, stencil and papers from Paradise Lost collection. I love their fantastic designs! You can find there Lindy's Stamp Gang colours - blue structural paste made with Time Travel Teal magical shaker and red and orange magicals on the frame. It can''t be done without white crackle paste by Decoart and silver paste by Renesans.

W tym projekcie wykorzystałam produkty A.B. Studio - stemple, maskę i papiery z kolekcji Paradise Lost. Uwielbiam ich świetne wzory! Pojawiły się takze kolory od Lindy's - niebieska pasta strukturalna stworzona z pudru Time Travel Teal oraz pomarańczowy i czerwony pigment na ramce. Oczywiście nie mogło obejść się bez niezastąpionej pasty pękającej od Decoart i pasty pozłotniczej Renesansu.
3 comments:

  1. O, widzisz! To na szkle jest zbudowana kompozycja! Widziałam to na fb, ale nie zwróciłam uwagi:) Wspaniały pomysł! I te cudowne maki...

    ReplyDelete
  2. Dzięki! Cięzko to pokazać na zdjęciu :)

    ReplyDelete
  3. fanstayczny efekt, kompozycja na szkle wygląda cudownie :)

    ReplyDelete

Thank you for your comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...