Monday, 19 November 2018

Little Christmas box

hi, recentlty I've created this little box, which is perfect for christmas gift for someone special! I made it as my inspirational project for SnipArt using some of their amazing chipboards. I decided on title and snowflakes (or stars) and coloured them with cuckoo clock cardinal embossing powder by Lindy's Stamp Gang. I also used artificial leaves and papers by Studio75 from their Christmas collection. 


Hej, mam dla was kolejne świąteczne pudełko, które również ozdobiłam papierami. Pierwotnie było to opakowanie po serze, ale bardzo spodobał mi się jego kształt, że musiałam je zachować do alterowania. Oczywiście jest to projekt dla Snip Art, więc pojawiły się piękne tekturkowe śnieżynki oraz napis Radosnych Świąt. Aby je podkreślić i wyróżnić, nadałam im czerwony kolor za pomocą pudru do embossingu Lindy's Stamp Gang.
Jako nagrodę w wyzwaniu studio75, wybrałam te świąteczne papiery, które musiałam jak najszybciej wypróbować!

Pracę zgłaszam na wyzwania:
7 comments:

 1. Jak dobrze, że zostawiłaś to pudełko, bo wyczarowałaś z niego coś niesamowitego! :) aż tutaj czuć zapach tych ozdób :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu egoCraft.

  ReplyDelete
 2. Such an amazing project Wonderfully made! Thank you for participating in the Studio75 challenge and using our papers xoxoxo

  ReplyDelete
 3. Super praca< świetnie wyszło ! Dziękuję za udział w wyzwaniu egoCraft

  ReplyDelete
 4. Pudełko jest przepiękne, w sam raz na zimowe i świąteczne dodatki lub łakocie. Dziękuję za udział w wyzwaniu egoCraft.

  ReplyDelete
 5. O, jak ja lubię pudełka i puszki! Twoje jest cudowne! Bardzo dziękuję za udział w wyzwaniu Egocraft ;-)

  ReplyDelete
 6. Mroźnie, śnieżnie i zimowo! Naprawdę piękna, pachnąca świętami świętami praca, a co najważniejsze - zawierająca mnóstwo puszystego śniegu:) Cudne pudełeczko! Dziękuję za udział w zabawie egoCraft i pozdrawiam serdecznie:)

  ReplyDelete

Thank you for your comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...